Novinky

Oznámenie o zmene názvu od 1.1.2020

Oznámenie o zmene názvu OOCR od 1.1.2020

Viac

AKO ĎALEJ V CESTOVNOM RUCHU V MARTINE A TURCI

V piatok 29. novembra sa v Turčianskej knižnici konala konferencia pod názvom Rozvoj cestovného ruchu v Martine a v Turci,  ktorú zorganizovala Komisia regionálneho rozvoja a CR pri MsZ Martin, v spolupráci s OO CR Turiec. O poslaní a záveroch tohto podujatia sme sa rozprávali s Daliborom Steindlom, podpredsedom spomínanej komisie.

Viac

Pozvánka na konferenciu o cestovnom ruchu v Martine a Turci

Dovoľujeme si pozvať vás na Konferenciu o cestovnom ruchu v Meste Martina a okolí. Vypočuli sme volanie po užšej spolupráci a to je hlavný dôvod organizácie konferencie o cestovnom ruchu.

Konferencia sa uskutoční dňa 29. Novembra v konferenčnej miestnosti Turčianskej knižnice v Martine . Začiatok je o 9,00.

 

Viac

Na Skalke otvoria najdlhší visutý lanový most na Slovensku

Projekt visutého lanového mosta vznikol v spolupráci mesta Kremnica, Rozvojovej agenúry Banskobystrického samosprávneho kraja, Nádácie EPH a Oblastných organizácií cestovného ruchu Stredné Slovensko a Turiec - Kremnicko.

Viac

Martinské hole ponúkajú jedinečný adrenalínový produkt cestovného ruchu

V Turci sa podarilo vytvoriť jedinečný adrenalínový projekt : prepojenie dvoch adrenalínových športových aktivít, ktoré na seba nadväzujú. Spoločnosť FATRA SKI, s.r.o. začala od 1.6. letnú sezónu zjazdu na terénnych kolobežkách z Martinských holí. Spolu s výstupom Ferratou HZS z Martina na Martinské hole je vytvorený ucelený produkt, jedinečný na celom Slovensku.

Viac