Novinky

Pozvánka na konferenciu o cestovnom ruchu v Martine a Turci

Dovoľujeme si pozvať vás na Konferenciu o cestovnom ruchu v Meste Martina a okolí. Vypočuli sme volanie po užšej spolupráci a to je hlavný dôvod organizácie konferencie o cestovnom ruchu.

Konferencia sa uskutoční dňa 29. Novembra v konferenčnej miestnosti Turčianskej knižnice v Martine . Začiatok je o 9,00.

 

Viac

Na Skalke otvoria najdlhší visutý lanový most na Slovensku

Projekt visutého lanového mosta vznikol v spolupráci mesta Kremnica, Rozvojovej agenúry Banskobystrického samosprávneho kraja, Nádácie EPH a Oblastných organizácií cestovného ruchu Stredné Slovensko a Turiec - Kremnicko.

Viac

Martinské hole ponúkajú jedinečný adrenalínový produkt cestovného ruchu

V Turci sa podarilo vytvoriť jedinečný adrenalínový projekt : prepojenie dvoch adrenalínových športových aktivít, ktoré na seba nadväzujú. Spoločnosť FATRA SKI, s.r.o. začala od 1.6. letnú sezónu zjazdu na terénnych kolobežkách z Martinských holí. Spolu s výstupom Ferratou HZS z Martina na Martinské hole je vytvorený ucelený produkt, jedinečný na celom Slovensku.

Viac

Cyklobusy začnú jazdiť už v máji

Žilinská župa odštartuje sezónu cyklobusov v tomto roku skôr ako po minulé roky. Autobusy s prívesmi na bicykle vyrazia na Kysuce do Bystrickej doliny a do Turca už 1. mája.

 

Viac

V sekcii Dokumenty je k dispozícii je aj online prihláška

Viac